full page

Шафа монтажна вимірювального комплексу Флоутек


Шафа монтажна комплекса вимірювального Флоутэк-ТМ-2-3-4 виконана в металевому звареному навісному корпусі розміром 600 × 500 × 200 мм.


Обладнання вимірювального комплексу (бар'єр іскробезпечний БI-7, блок живлення БЖІ-12/3, перетворювач інтерфейсів ініціативний) змонтовано всередині шафи на монтажній рамі. Для забезпечення безперебійної роботи вимірювального комплексу ФЛОУТЕК встановлений акумулятор, який розташований на нижній стінці корпусу. В середині шафи, також встановлена антена, яку, в разі низького рівня GSM-сигналу, можна винести за межі шафи. Корпус пофарбований порошковою фарбою, що забезпечує відмінний захист від впливу атмосферних опадів. Додатково, в шафі вимірювального комплексу ФЛОУТЕК встановлений автоматичний вимикач і розетка. Всі провідники промарковані відповідно до електричної принципової схеми.


Паспорт - Шафа монтажна комплексу Флоутек

Паспорт - Шафа монтажна
комплексу Флоутек -ТМ-2-3-4


Основні технічні характеристики


Прайс-лист >>В середині шафи встановлено наступне обладнання:


Шафа монтажна комплекса вимірювального Флоутек-ТМ-2-3-4 додатково оснащена:


Шафа монтажна комплекса вимірювального


Шафа монтажна комплексу вимірювального Флоутек має три клемні колодки: 


Шафа монтажна комплексу вимірювального Флоутек


Виходи забезпечені герметичними фіксаторами кабелю, які захищають обладнання шафи від впливу атмосферних опадів і проникнення комах всередину.


Габаритні розміри


Для того, щоб купити комплекс вимірювальний ФЛОУТЕК-ТМ-2-3-4 або ФЛОУТЕК-ТМ-2-3-4-Т в монтажній шафі зробіть замовлення через корзину сайту або зв'яжіться з нами.

<< Назад