full page

Блок живлення
БЖІ 12/3


Блок живлення БЖІ 12/3 використовуєтья у складі комплексу вимірювального ФЛОУТЕК-ТМ-2-3-4 для забеспечення електричного живлення обчислювача ПК-В, перетворювача температури ПТ-1, бар'єра искрозахисного БІ-7, перетворювача інтерфейсів ініціативного та інших приладів, споживаний струм яких не перевищує 2,5 А - 3 А.


При відключенні або при зниженні напруги в мережі нижче за норму блок живлення забеспечує живлення від зовнішнього укумулятора. Блок живлення БЖІ розрахований на роботу з постійним обслуговуванням свинцево-кислотної аккумуляторної батареї 12 В та ємністю від 12 до 33 А/годин. Заряд батареї забеспечується в "плаваючому" режимі (float charg).


Конструкція блока живлення забеспечує можливість паралельної роботи двох чи більше однотипних блоків живлення на одне навантаження зі споживаним струмом не більше 6 А. В такому випадку можливе збільшення ємності акумуляторноїй батареї до 55 А/годин. Блок живлення встановлюється в монтажній шафі вимірювального комплекса Флоутек.


Блок живлення БЖІ 12/3

Паспорт - Блок живленя БЖІ 12/3


Основні технічні характеристики:
Зовнішнє підключення та габаритні розміри блока живлення БЖІ 12/3У Вас виникли питання чи бажаєте купити блок живлення БЖІ-12/3 - телефонуйте!

<< Назад